tel 0 535 445 80 61     mail info@unyecam.com
facebook
l Kurumsal
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

Ünye Köseoğlu Cam Sanayii Cam Ürünleri Satış Onarım ve Montajına Aksesuarlarının üretimine 2000 yılında başlamıştır.

Cam Ürünleri konusunda Ünyedeki İlk ve en köklü firmayız.

2000 Yılından bugüne kadar Cam Ürünleri konusunda Uzmanlaşmış Personel kadromuz ve Bilgi deneyimimiz ile CNC Tezgahlarında Üretimlerimiz yapılmakta olup amacımız Hatasız , Ekonomik ve İstenilen zamanda kaliteli ürün üretmektir.

Cam Ürünlerimizin tamamı İmalathanemizde mevcut CNC Tezgahlarında, Freze Tezgahlarında Üretilmekte olup en ufak bir parçası dahi Alt Yüklenicilere verilmemektedir.

Teknik Kadromuz Üretimimizin yanı sıra , müşterilerine Yeni Cam Balkon Sistemlerinde Fikir vermekte ve Numune çalışmalarını müşterilerimizden herhangi bir artı ücret talep etmeksizin yerine getirmekte ve en iyi sistemin meydana getirilmesinde büyük katkılar sağlamaktadır.

Firmamız Ürün Yelpazesi bakımında  her türlü Cam Cam Ürünlerinin tamir Bakım ve onarımını Yapmaktadır. Ürünlerimizi KÖSEOĞLU CAM kalitesi ile müşterilerin hizmetine sunmaktayız.

Firmamız müşterilerinin siparişleri konusunda zaman etkenini ön planda tutmak amacıyla Ekipman ve Personel Portföyünü genişletmiş ve Aylık 75.000 Adet Mekanizma üretecek kapasiteye ulaşmış bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli yaşam alanlarının sunulduğu her yapıda Torunoğlu İnşaat tic.ltd şti ’nin imzasının bulunması hedefiyle çıktığımız bu yolda, Türkiye  genelinde kabul gören ve sürdürülebilir gelişime değer veren iş ortaklarımızın ürünlerini ulusal pazarda yaygınlaştırarak beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmaktır.